АССИСТЕМ КОНСАЛТИНГ

З НАМИ ВСЕ СКЛАДАЄТЬСЯ

Гарний консалтинг

Ми не ведемо дискусію щодо необхідності впровадження вимог міжнародних стандартів ISO на системи менеджменту в Вашій організації, ми працюємо з тими, кому це необхідно.

Як ми вирішуємо ці завдання?

Орієнтація на потреби клієнта, професіоналізм, компетентність та порядність членів нашої команди дозволяють нам неухильно і безкомпромісно дотримуватися основних принципів.

Наші принципи:

Розуміння замовника – Дає нам можливість максимально задовольнити поточні потреби замовника та передбачити його очікування.

Цілісність завдань – Консолідує наш колектив для досягнення конкретизованих цілей.

Мобілізація здібностей – Реалізується підбором оптимального складу команди для реалізації кожного проекту з урахуванням здібностей, досвіду та компетенції учасників.

Процесний підхід – Ефективність нашої роботи зумовлена управлінням нашою діяльністю та ресурсами як процесом.

Системний підхід до управління – Результативне досягнення цілей, що стоять перед нами, забезпечується розумінням процесів, що відбуваються, і управлінням ними, як системою.

Ми постійно вдосконалюємось – Безперервне покращення за всім напрямком нашої діяльності є незмінною нашою метою.

Контроль та аналіз діяльності – Періодичний моніторинг дозволяє нам правильно оцінити себе і приймати адекватні рішення на підставі достовірних фактів.

Розуміння взаємозалежності з постачальниками – Ми усвідомлюємо, що якість наших робіт залежить від наших підрядників, тому ми ретельно відбираємо та контролюємо наших підрядників, при цьому будуємо з ними взаємовигідні відносини, що дозволяє, підвищувати здатність обох сторін створювати цінності.

Контакти