ISO 27001

Системи управління інформаційною безпекою

Ми допомагаємо зробити комплексний аналіз системи управління інформаційною безпекою, коректно поставити завдання, знайти та реалізувати оптимальне рішення з метою отримання сертифікату ISO 27001 у найкоротші терміни.

Ассистем Консалтинг

Виконуємо весь комплекс заходів щодо сертифікації організацій та підприємств на відповідність стандарту ISO 27001, актуальна версія цього міжнародного стандарту має назву: ISO/IEC 27001:2022 .

Правильно сформульовані завдання значно скорочують шлях до мети.
Визначте для себе та виберіть, що саме на даний момент необхідно Вашій організації?

Потрібен сертифікат ISO 27001

Отримати сертифікат ISO 27001 із найменшими витратами.

Ми пропонуємо комплексні рішення сертифікації Вашої організації, яке завершується отриманням необхідного сертифікату.

Читати далі …

Потрібна ефективна система управління інформаційною безпекою (СУІБ)

Розробити та впровадити ефективну СУІБ.

Ми пропонуємо комплексні рішення сертифікації Вашої організації, яке завершується отриманням необхідного сертифікату.

Читати далі …

Якщо Ви вперше зіткнулися з необхідністю отримання сертифіката ISO 27001 або задумалися про те, як покращити та систематизувати роботу Вашої організації, тоді стаття, що знаходиться нижче, буде Вам цікава.

Дізнатися більше про стандарт ISO 27001 та систему управління інформаційною безпекою

ISO 27001 – міжнародний стандарт, у якому сформульовані вимоги до системи управління інформаційної безпекою у будь-якій організації.

ISO 27001 визначає вимоги до створення, впровадження, підтримки та постійного вдосконалення системи управління інформаційною безпекою в контексті організації.

Система управління інформаційною безпекою забезпечує збереження конфіденційності, цілісності й доступності інформації за допомогою запровадження процесу управління ризиками та надає впевненості зацікавленим сторонам, що ризиками належним чином управляють.

Вимоги, викладені в цьому документі, є загальними та призначені для застосування в усіх організаціях, незалежно від типу, розміру чи форми власності.

Виключення будь-якої з вимог, зазначених у пунктах 4-10, є неприйнятним, якщо організація заявляє про відповідність цьому стандарту.

Для початку робіт необхідно зв’язатися з нами: зателефонувати, написати листа або заповнити заявку на розробку системи. У будь-якому випадку, перш за все ми з Вами визначимо головну мету співробітництва та виробимо план дій щодо вирішення конкретних завдань, для цього нам необхідно спілкуватися з Вами.

Контакти