ISO 45001

Системи управління охороною здоров’я та безпекою праці

Ми допомагаємо зробити комплексний аналіз системи управління охороною здоров’я та безпекою праці, коректно поставити завдання, знайти та реалізувати оптимальне рішення з метою отримання сертифікату ISO 45001 у найкоротші терміни.

Ассистем Консалтинг

Виконуємо весь комплекс заходів щодо сертифікації організацій та підприємств на відповідність стандарту ISO 45001, національна версія цього міжнародного стандарту має назву: ДСТУ ISO 45001:2019 Системи управління охороною здоров’я та безпекою праці. Вимоги та настанови щодо застосування (ISO 45001:2018, IDT).

Правильно сформульовані завдання значно скорочують шлях до мети.
Визначте для себе та виберіть, що саме на даний момент необхідно Вашій організації?

Потрібен сертифікат ISO 45001

Отримати сертифікат ISO 45001 із найменшими витратами.

Ми пропонуємо комплексні рішення сертифікації Вашої організації, яке завершується отриманням необхідного сертифікату.

Читати далі …

Потрібна ефективна система управління охороною здоров’я та безпекою праці (ОЗіБП)

Розробити та впровадити ефективну ОЗіБП.

Ми пропонуємо комплексні рішення сертифікації Вашої організації, яке завершується отриманням необхідного сертифікату.

Читати далі …

Якщо Ви вперше зіткнулися з необхідністю отримання сертифіката ISO 45001 або задумалися про те, як покращити та систематизувати роботу Вашої організації, тоді стаття, що знаходиться нижче, буде Вам цікава.

Дізнатися більше про стандарт ISO 45001 та систему управління охороною здоров’я та безпекою праці

ISO 45001 – міжнародний стандарт, у якому сформульовані вимоги до системи управління охороною здоров’я та безпекою праці у будь-якій організації.

Різні організації все більше зацікавлені в досягненні та демонстрації надійної дієвості в галузі безпеки праці (далі – БП) за рахунок управління своїми ризиками в галузі БП відповідно до своєї політики та цілей у галузі БП. Робиться це в умовах посилення законодавства, розвитку економічної політики та інших заходів, спрямованих на належне виконання заходів щодо БП, а також в умовах зростання занепокоєння зацікавлених сторін питаннями БП.

Для початку робіт необхідно зв’язатися з нами: зателефонувати, написати листа або заповнити заявку на розробку системи. У будь-якому випадку, перш за все ми з Вами визначимо головну мету співробітництва та виробимо план дій щодо вирішення конкретних завдань, для цього нам необхідно спілкуватися з Вами.

Контакти